Rrëfehet kuksiania: Kur i thashë që jam e virgjër, ai … – AlpeGossip
Rrëfehet kuksiania: Kur i thashë që jam e virgjër, ai …

Rrëfehet kuksiania: Kur i thashë që jam e virgjër, ai …

Një vajzë ka sjellë në vëmendje një nga momentet më të trishta të jetës së saj, në përpjekje për të sensibilizuar të tjerët që të tregojnë kujdes kur njohin dikë në rrjete sociale.

Kjo është historia e rrëfyer.

“Edhe unë i kam besuar dikujt në internet, por fati deshi që të jetoja në një vend europian dhe të ndalte në kohë para se të më lëndonte.

Jam një 34 vjeçe e lindur në Kukës. Këtu ku jetojn njoha në internet një të huaj, sepse jeta këtu të jep shumë pak mundësi të dalësh gjatë ditës, e kështu nisa njohjen me këtë djalë.

Madje dhe dolëm disa herë bashkë dhe derisa vendosëm të iknim diku në plazh.

E si llogjikë doja të flija me të, do ishte i pari dhe e kisha ndarë mendjen.

Kur shkuam nuk e di pse u bllokova dhe e ndjeva që nuk po isha gati të kryeja marrëdhënie seksuale.

Ai u çmend dhe nisi të më puthte me zor, me dhunë edhe pse po i lutesha avash se jam e virgjër.

Dola nga dhoma dhe stafi thirri policinë që e shoqëruan dhe ma hoqën qafe.

Jam ndjerë shumë keq. Prej asaj nate ende nuk e kam marrë veten.

Sot jam martuar dhe burri nuk di gjë, por ende natën e parë me burrin e kam kaluar si me stres e ankth.

Prandaj vajza kujdes, bëni gjithçka vetëm kur të jeni gati…dhe me njeriun që e njihni mirë”, shkruan ajo.