I flet me “këmbë e me duar”, ja si sillet ministrja e Drejtësisë me deputetin (FOTO) – AlpeGossip
I flet me “këmbë e me duar”, ja si sillet ministrja e Drejtësisë me deputetin (FOTO)

I flet me “këmbë e me duar”, ja si sillet ministrja e Drejtësisë me deputetin (FOTO)

Drejton një nga ministritë më të rëndësishme të qeverisë Rama e megjithatë Etilda Gjoni ia ka dalë që të vijojë punën e saj, madje edhe të mos ngrejë tonet kur opozita e ka akuzuar për probleme të ndryshme.

Këtë të enjte, ajo është ndaluar tek oborri i Parlamentit nga një deputet i PS-së, i cili ka tentuar t’i shpjegojë jo vetëm me fjalë, por edhe me gjeste se për çfarë problemi bëhet fjalë. Dhe Gjoni e ka dëgjuar me qetësinë që e karakterizon.