NA ZBUKURUAN DITËN/ Zaimina Vasjari poston fotot me vajzën në pishinën e vilës luksoze (FOTO) – AlpeGossip
NA ZBUKURUAN DITËN/ Zaimina Vasjari poston  fotot me vajzën në pishinën e vilës luksoze (FOTO)

NA ZBUKURUAN DITËN/ Zaimina Vasjari poston fotot me vajzën në pishinën e vilës luksoze (FOTO)

Zaimina Vasjari ka tashmë një nga mikeshat më të mira për të bërë plazh, vajzën e saj Kloe.

Ajo ka publikuar sot disa foto nga ambienti i shtëpisë, ku shihet në pishinë. Bashkë me vajzën Zai qëndron në disa kamardare në formë njëbrirëshi.

Ajo që na tërheq vëmendjen është gjithashtu sfondi, ku shfaqet vila luksoze e Zaiminës, ambientet e brendshme të së cilët i pame dje.

Shtëpia e saj e re më në fund ka përfunduar dhe familja tashmë është vendosur në vilën luksoze, e cila ka një super pishinë që të gjithë e adhurojmë.