“MJER AI FËMIJË ÇFARË NËNE”/ Gerta Shino i kthehet ndjekëses – AlpeGossip
“MJER AI FËMIJË ÇFARË NËNE”/ Gerta Shino i kthehet ndjekëses

“MJER AI FËMIJË ÇFARË NËNE”/ Gerta Shino i kthehet ndjekëses

Siç tashmë dihet, banorja e “Big Brother Albania 9”, Gerta Shino është në pritje të ëmbël. Ajo nuk e ka zbuluar ende gjininë e bebit, por fotot në rrjete sociale nuk kanë munguar.

Vetëm së fundmi Gerta ka pozuar me barkun e rrumbullakosur, e veshur me një fustan të bardhë e të ngushtë. Mes shumë komplimentesh dhe urimesh është vënë re një koment negativ për veshjen.

“Vishu moj se po bëhesh nënë! Mjerë ai fëmijë çfarë nëne”, i ka shkruar një ndjekëse. “Mjerë fëmijët e tu në fakt për ty”, i është përgjigjur Gerta, duke mos ia përtuar aspak.