I njihni këta sy? Janë më të bukurit e ekranit shqiptar (FOTO) – AlpeGossip
I njihni këta sy? Janë më të bukurit e ekranit shqiptar (FOTO)

I njihni këta sy? Janë më të bukurit e ekranit shqiptar (FOTO)

Sa herë që këto vajza shfaqen në ekranin e televizorit dhe jo vetëm na mahnisin me bukurinë dhe me detajin që i karakterizon shumë prej tyre, ngjyrën e syve.

Shumë nga vajzat e ekranit kanë sytë me ngjyrat më të bukura që mund të keni parë dhe jo nuk janë lente, por një bukuri e lindur.

Ndoshta ju ka bërë përshtypje kur keni parë njërën ose tjetrën të shfaqen në ekranin e vogël, por të gjitha së bashku nuk besoj t’i keni shijuar.

Më poshtë ju sjellim një kolazh me personazhet me sytë më të bukur që keni parë ndonjëherë.

Orinda Huta

Tuna

Eni çobani

Inva Mula

Margarita Xhepa

Ronela Hajati

Olta Gixhari

Çiljeta Xhilaga

Rajmonda Bulku

Albana Osmani

Dojna Mema

Xhesika Berberi

Klodiana Shala

Enkelejda Zeka

Adelina Tahiri

Xhemi Shehu