HITI I VERËS/ Era Istrefi sjell bashkëpunim me reperin e famshëm shqiptar – AlpeGossip
HITI I VERËS/ Era Istrefi sjell bashkëpunim me reperin e famshëm shqiptar

HITI I VERËS/ Era Istrefi sjell bashkëpunim me reperin e famshëm shqiptar

Pas bashkëpunimit të suksesshëm me motrën e saj, Norën, të titulluar “Nuk e di”, Era Istrefi po sjell surpriza të tjera për fansat e saj.

Sipas “Gazeta Express”, shumë shpejt ajo do të lançojë këngë me reperin shqiptar që jeton në Gjermani, Azet.

Azet është kthyer në një ndër reperët më të njohur e të klikuar në Youtube dhe me siguri bashkëpunimi i tyre do të kthehet në hitin e verës.