E DO NUSEN TË VIRGJËR DHE… / Pyetjet që bën të Vip-at të skuqeshin: Nga Bujari tek Roberti – AlpeGossip
E DO NUSEN TË VIRGJËR DHE… / Pyetjet që bën të Vip-at të skuqeshin: Nga Bujari tek Roberti

E DO NUSEN TË VIRGJËR DHE… / Pyetjet që bën të Vip-at të skuqeshin: Nga Bujari tek Roberti

Nuk janë të paktat rastet kur personazhet e njohura vihen në siklet nëpër emsione. Së fundmi kjo është kthyer në një strategji nga ana e moderatorëve.

Disa prej  artistëve janë skuqur duke e treguar hapur se janë ndjerë shumë në siklet por gjithsesi ata kanë dalë nga situata duke dhënë një përgjgigje.

AlpeNews.al ju njeh me disa nga rastet kur vip-at janë vënë në siklet nga pyetjet.

Olti Marku

Një pyetje duket se e ka vënë disi në siklet Olti Markun.Je nga ata çunat tradicionalë që kërkon që femra jote të jetë e virgjër?

Hohoho.S’ma ka marrë mendja që do më pyeste njeri kështu. Jo nuk jam në këtë pjesë fare nuk më rezulton vetja, tek tipi im.

Bujar Qamili

Kejvina Kthella, dihet tashmë që ka një pyetje “pikante” me të cilën vë në siklet të gjithë të ftuarit që vijnë në emision.

Gjatë emisionit të sotëm, ajo e pyeti këngëtarin Bujar Qamili se si është në shtrat. I vënë në siklet, ai tha se ato që kanë qenë me të nuk i janë larguar më, por Kejvina shtoi se ai u keqkuptua dhe se pyetja e saj ishte nëse bën gjumë të qetë.

Shpat Kasapi

Shpati është ngjitur në skenë me një këngë të Ricky Martin. Por me njëherë më pas ka komentuar Arian Çani, i cili e ka bërë situatën edhe më konfuze. Ai ka pyetur Shpatin nëse Ricky Martin është apo jo gey.

Situata u ngatërrua aq shumë, saqë Kasapi nuk po kuptonte nëse moderatori  po fliste për të, apo për Ricky Martin. “Unë nuk kam lidhje me meshkujt.Mua më pëlqejnë femrat” ka thënë Shpati, kur u ndërpre nga Çani, që theksoi se po fliste gjatë gjithë kohës për Ricky Martin.

Besnik Qata

Këngëtari Besnik Qaka është ftuar në “Tv Klan” dhe detaji që nuk i ka shpëtuar moderatores  është fakti se ai nuk mban rrethin e martesës në gisht.

Po unazën rrethin ku e ke, pse nuk e ke në gisht? Sapo je martuar dhe nuk e mban unazën në gisht-e

“E kam siklet, nuk i mbaj dot unazat hiç në gisht”, është shprehur Qaka disi i vënë në siklet.

Robert Berisha
Pas kërcimit të tyre, Robert e pranoi që nuk kërceu edhe aq mirë sa në provat gjenerale. Ti Robert mos u hutove nga Lejla  e pyeti Alketa.

“Unë jam mësuar me bukuri që 12 vite që jam bashkë me Norën. Po edhe kjo (për Lejlën) duket shumë e bukur, por nuk e di ça ndodhi”, tha Roberti.

AlpeNews.al