DO TA ADHURONI/ Ja si u maskua djali i Sara Hoxhës për Halloween (FOTO) – AlpeGossip
DO TA ADHURONI/ Ja si u maskua djali i Sara Hoxhës për Halloween (FOTO)

DO TA ADHURONI/ Ja si u maskua djali i Sara Hoxhës për Halloween (FOTO)

Këtë vit për Halloween, vipat shqiptarë realizuan maskime nga më të ndryshmet si dhe një vëmendje të veçantë i kushtuan dhe të vegjëlve të tyre.

Kësaj here ishte Sara Hoxha e cila publikoi një foto të birit të saj London i cili ishte maskuar si “Superman”.

Mesa duket këtë dëshirë e ka shprehur vetë London dhe Sara nuk ka nguruar t’ja plotësojë.

Ndjekësit e saj menjëherë kanë komentuar këtë “look” të tij teksa e konsiderojnë të adhurueshëm.