ÇUNA PËRMBAHUNI/ Modelja e parezistueshme me linjat e saj bombastike (FOTO) – AlpeGossip
ÇUNA PËRMBAHUNI/ Modelja e parezistueshme me linjat e saj bombastike (FOTO)

ÇUNA PËRMBAHUNI/ Modelja e parezistueshme me linjat e saj bombastike (FOTO)

Modelja Daphne Joy apo njohur ndryshe si ish-bashkëshortja e reperit 50cent, gjithnjë është aktive në rrjetet sociale. Daphne nuk heziton të tregojë jetën që bën dhe linjat e saj trupore. Njihet si një ndër femrat më seksi dhe së fundi hijeshi i japin edhe më shumë trëndafilat e verdhë që ka para vetes.