SHARMANTE DHE PLOTË ELEGANC/ Ledina Çelo që nuk di të plaket (FOTO) – AlpeGossip
SHARMANTE DHE PLOTË ELEGANC/ Ledina Çelo që nuk di të plaket (FOTO)

SHARMANTE DHE PLOTË ELEGANC/ Ledina Çelo që nuk di të plaket (FOTO)

Ajo së fundmi ishte e ftuar në “Kurthin e Pitër Pan”, emision i Alketa Vejsiut. Aty Ledina Çelo u shfaq e thjeshtë, por tejet e bukur.

Me një sharm dhe elegancë të paparë, këngëtarja e dashur për publikun shqiptar këndoi bashkë me Alketën këngën e Celine Dion “I will always love you”.

Këngëtarja duket theksuar se dukej shumë në formë. Ajo nuk i ka problem fare vitet, meqë gjithmonë shfaqet seksi.

Herë në bikini, e herë në fustane, Ledina thjeshtë shkëlqen.