Eni Koçi duket shumë e përkushtuar për të qenë sa më në formë: Ja çfarë bën kësaj radhe (FOTO) – AlpeGossip
Eni Koçi duket shumë e përkushtuar për të qenë sa më në formë: Ja çfarë bën kësaj radhe (FOTO)

Eni Koçi duket shumë e përkushtuar për të qenë sa më në formë: Ja çfarë bën kësaj radhe (FOTO)

Eni pothuajse vazhdimisht është pjesë e mediave rozë.

Ajo përmes rrjeteve sociale po e promovon mirë vetën duke publikuar shumë imazhe të saja. Këtë herë e shohim me një imazh nga palestra ku shfaqet veshur me trenerke dhe flokët e kapura thjeshtë.

Eni duket se i është përkushtuar shumë fitnesit dhe ushtrimeve të cilat thuajse janë përditshmëri e saj.

Ndryshe, ajo është në lidhje me reperin shqiptar Genc Prelvuka