U KRITIKUA PËR VESHJEN/ Enca shpërthen keq: K*rvë e ulët...(FOTO) - AlpeGossip
U KRITIKUA PËR VESHJEN/ Enca shpërthen keq: K*rvë e ulët…(FOTO)

U KRITIKUA PËR VESHJEN/ Enca shpërthen keq: K*rvë e ulët…(FOTO)

Jo rrallëherë këngëtarja e njohur Enca Haxhia është kritikuar për veshjet ekstravagante në klipet e saj, duke u cilësuar prej disave si një model i keq për fansat.
Këto fjalë lart e poshtë e kanë acaruar keq këngëtaren, e cila në një postim në Instastory ja ka mbyllur gojën të gjithëve dhe duke shpjeguar se veshja e saj justifikohet me faktin se është një yll i muzikës pop.

“Çdoherë që një kurvë e ulët dëshiron të më gjykojë duke thënë se nuk jam një vajzë e mirë apo jam një model i keq, bazuar në ato që unë vesh nëpër videoklipe, kam vetëm 1 përgjigje për ty:
Kurvë, unë jam një Popstar, ndërsa ti jo.

I urrej njerëzit injorantë e negativë. Ju lutem mos më ndiqni mua, ndiqni një tjetër person të njohur hipokrit që ju përshtatet me nivelin tuaj të injorancës.”- ka shkruar Enca e indinjuar në Instastory.