“MË VJEN TURP QË JAM AKTOR”/ Salsano Rrapi thumbon keq: Nuk di të lahet dhe as të vishet (FOTO) – AlpeGossip
“MË VJEN TURP QË JAM AKTOR”/ Salsano Rrapi thumbon keq: Nuk di të lahet dhe as të vishet (FOTO)

“MË VJEN TURP QË JAM AKTOR”/ Salsano Rrapi thumbon keq: Nuk di të lahet dhe as të vishet (FOTO)

Aktori i humorit, Salsano Rrapi ka bërë një status thumbues në rrjete sociale. Ai ka shkruar se i vjen turp që është aktor, kur lexon statuset e “ndonjë aktoreje” që flet për mediokritetin artistik, kur ndërkohë vetë nuk di të lahet dhe as të vishet.

“Kur lexon statuset e ndonje aktoreje, qe nuk di as te lahet dhe as te vishet, qe flet per mediokritet artistik (te artisteve te tjere), te vjen te ndryshosh profesion, se te vjen turp qe ti ke te njejtin status (aktor) me te…uhh”, ka shkruar aktori.

Salsano nuk ka përmendur emra, prandaj nuk dihet ende se kujt i drejtohet ky thumb.