I “ÇMENDI” FANSAT/ Modelja e njohur i vendos “flakën” Instagramit me pozat e zhveshura – AlpeGossip
I “ÇMENDI” FANSAT/ Modelja e njohur i vendos “flakën” Instagramit me pozat e zhveshura

I “ÇMENDI” FANSAT/ Modelja e njohur i vendos “flakën” Instagramit me pozat e zhveshura

Arbenita Ismajli, e dashura e reperit Fero, ka qenë mjaft e pranishme në artikujt e mediave rozë muajt e fundit, kjo për shkak të imazheve atraktive të saj dhe skandalit të fundit, teksa u kap me një tjetër djalë.

Modelja këto ditë ka publikuar një seri fotografish nga dhoma e gjumit, ku është shfaqur vetëm në të brendshme dhe gjithë vëmendjen e merr gjoksi i saj.

Pa dyshim që komentet dhe reagimet kanë qenë të shumta, por gjithsesi, lidhja e saj me Feron përkundër spekulimeve të shumta, është duke shkuar më së miri.