“VDES PËR BORËN…”/ Donald Veshaj nuk i kursen më në publik deklaratat e ëmbla të dashurisë për partneren (FOTOT) – AlpeGossip
“VDES PËR BORËN…”/ Donald Veshaj nuk i kursen më në publik deklaratat e ëmbla të dashurisë për partneren (FOTOT)

“VDES PËR BORËN…”/ Donald Veshaj nuk i kursen më në publik deklaratat e ëmbla të dashurisë për partneren (FOTOT)

Megjithëse po shijojnë prej kohësh romancën me njëri-tjetrin, Donald Veshaj dhe Bora Zemani vendosën ta bënin vetëm së fundmi publike marrëdhënien e tyre.

Në llogaritë e tyre në Instagram ata publikuan poza të ëmbla me njëri-tjetrin, të cilat kanë bërë këto dy ditë xhiron e rrjetit.

Mirëpo nuk ka mbetur me kaq!

I ftuar në “Kurthin e Piter Pan” mbrëmjen e kaluar, Donaldi bëri si rrallëherë një deklaratë publike dashurie për Borën.

I pyetur nga vogëlushët nëse e do partneren e tij, aktori u përgjigj:

View this post on Instagram

Nje kapele kemi 🤷🏻‍♂️

A post shared by 🤘 (@donaldveshaj) on

“Po, vdes për Borën!”, duke i shkrirë zemrat publikut.