PËRSËRI NË “FLUTURIM”/ Lori Hoxha “ia mbath” sërish nga Tirana. Blogerja niset me… (FOTO) – AlpeGossip
PËRSËRI NË “FLUTURIM”/ Lori Hoxha “ia mbath” sërish nga Tirana. Blogerja niset me… (FOTO)

PËRSËRI NË “FLUTURIM”/ Lori Hoxha “ia mbath” sërish nga Tirana. Blogerja niset me… (FOTO)

Lori Hoxha është një nga personazhet publike që shohim më shumë nëpër udhëtime. Para dy ditësh blogerja bukuroshja u kthye nga pushimet së bashku me motrën e saj Sarën dhe shoqërinë e saj të ngushtë.
Por të gjithë e dimë që Lori nuk kënaqet me pak. Ditën e sotme ka hedhur një foto në “Instagram” ku përsëri duket gati për fluturim.
Po kësaj radhe për ku është nisur Lori? Destinacionin e saj presim ta zbulojmë në vijim.