U NDA NGA NORA ISTREFI/ Robert Berisha tregon sekretin që na habiti të gjithëve – AlpeGossip
U NDA NGA NORA ISTREFI/ Robert Berisha tregon sekretin që na habiti të gjithëve

U NDA NGA NORA ISTREFI/ Robert Berisha tregon sekretin që na habiti të gjithëve

Robert Berisha, momentalisht është një ndër emrat më të komentuar në media dhe është vendosur në qendër të vëmëndjes. Kjo pasi përmes një postimi në Instagram, lajmëroi se ai dhe Nora Istrefi i kanë dhënë fund historisë 14 vjeçare dhe lajmi bëri bujë të madhe.

Së fundmi, Roberti ka zbuluar për “Prive” në rubrikën “10 gjërat që nuk i keni ditur”, një sekret nga jeta e tij, diçka që i ka ndodhur por që kurrë nuk e ka treguar publikisht.

“Duke u kthyer për në Kosovë, përpara më ka dalë një motorrist që është pastruesi i terrenit në përcjellje të kryeministrit të Maqedonisë. Në atë kohë kur kam bërë ndeshje me motorr, motorri ka shkuar 50 metra andej dhe makina u rrotullis tre-katër herë. Në atë moment u hap airbags-i ndërsa motorristin, ishte fati ai që e shpëtoi.”- është shprehur Roberti.