“E ÇMENDUR” PAS MODELEVE TË FLOKËVE/ Aurela Gaçe zbulon ndryshimet e “look-ut” ndër vite – AlpeGossip
“E  ÇMENDUR” PAS MODELEVE TË FLOKËVE/ Aurela Gaçe zbulon ndryshimet e “look-ut” ndër vite

“E ÇMENDUR” PAS MODELEVE TË FLOKËVE/ Aurela Gaçe zbulon ndryshimet e “look-ut” ndër vite

Aurela Gaçe njihet si diva e muzikës shqiptare dhe për performancat e saj shumë energjike në skenë, megjithatë nuk mund të lëmë pas ndryshimet e ‘look-ut’ të saj ndër vite. Aurela ka publikuar një foto në ‘Instastory’ ku shfaqet me flokë të shkurtra, të gjata, bjonde, me flokë të zeza, ngjyrë rozë, portokalli, blu dhe të kuqe. “Kur modelet dhe ngjyrat e flokëve nuk kanë fund”, ka shkruar Aurela. Përveç modeleve dhe ngjyrave të ‘çmendura’ të flokëve, ajo çfarë bie shumë në sy është dhe grimi guxues i këngëtares, i cili përshtatet në mënyrë perfekte me të gjithë pamjen dhe karakterin e saj. Prej kohësh duket se Aurela ka vendosur t’i qëndrojë besnike ngjyrës së zezë, megjithatë nga momenti në moment mund të shohim ndonjë Aurelë pak më ndryshe se zakonisht.