NJË KOPJE E MAMAT/ Diellza publikon portretin e plotë të vajzës së porsalindur – AlpeGossip
NJË KOPJE E MAMAT/ Diellza publikon portretin e plotë të vajzës së porsalindur

NJË KOPJE E MAMAT/ Diellza publikon portretin e plotë të vajzës së porsalindur

Më 28 prill të këtij viti, ish-missi Diellza Kolgeci u bë nënë për herë të parë. Ajo dhe partneri, Fisnik Rugova, u bënë prindër të një vajze, të cilën e pagëzuan me emrin Helena.

Së fundmi, bukuroshja shqiptare ka ndarë me ndjekësit e saj në Snapchat portretin e plotë të të voglës, e cila duket si një kopje identike e Diellzës.

“Helena të dua”, shkruan ish-missi krahas fotos së ëmbël të vogëlushes.