“E DUA TË KUQEN DHE TË ZEZËN…”/ Afërdita ndan me këto VIDEO pamjet e makinës së re super luksoze – AlpeGossip
“E DUA TË KUQEN DHE TË ZEZËN…”/ Afërdita ndan me këto VIDEO pamjet e makinës së re super luksoze

“E DUA TË KUQEN DHE TË ZEZËN…”/ Afërdita ndan me këto VIDEO pamjet e makinës së re super luksoze

Me postimet e fundit në rrjetet sociale, këngëtarja e njohur, Afërdita Dreshaj ka treguar makinën e saj më të re.

“Zemra ime e re është këtu”, ka shkruar Dreshaj krah videove ku ka treguar makinën e fundit të markës ‘Porsche’.

Ajo ka ndarë dhe disa pamje të makinës nga brenda e cila duket se është në ngjyrë të kuqe, duke treguar se i pëlqen kombinimi i kësaj nuance me të zezën.

“E dua të kuqrn dhe të zezën”, ka shkruar Afërdita në postimin e radhës.

Me siguri Dreshaj duhet të jetë shumë e lumtur për automjetin e saj të ri, i cili edhe nga videot duket mjaft modern dhe i bukur.