“KËRKOVA DASHURI POR GJETA SHUMË…”/ Jona Spahiu i uron ditëlindjen kunatës së saj me fjalët më të veçanta (FOTO) – AlpeGossip
“KËRKOVA DASHURI POR GJETA SHUMË…”/ Jona Spahiu i uron ditëlindjen kunatës së saj me fjalët më të veçanta (FOTO)

“KËRKOVA DASHURI POR GJETA SHUMË…”/ Jona Spahiu i uron ditëlindjen kunatës së saj me fjalët më të veçanta (FOTO)

Nëse po mendoni se partneri i Jona Spahiut feston ditëlindjen dhe ajo e ka uruar me fjalë të bukura dashurie, e keni gabim! Nuk është ky rasti sot.

Në fakt, motra e bashkëshortit dhe kunata e Jonës është sot vajza e ditëlindjes, ndaj moderatorja nuk e ka vonuar një urim special.

Jona ka treguar gjithmonë se është tepër e lidhur me kunatën e saj dhe janë tashmë motra e kaluar motrave!

Vajzat ndajnë çdo gjë së bashku dhe kanë gjetur tek njëra-tjetra miqësi e dashuri të sinqertë, ndaj janë për t’u pasur zili

Drita është një ndër personat më të shtrenjtë në jetën e Jonës dhe këtë moderatorja ia tregon sa herë i jepet mundësia.

Në një pozë të ëmbël të publikuar në llogarinë e saj në Instagram, Jona shkruan:

Kerkova dashuri por gjeta shume me shume… E bekuar qe marr nga energjia jote, çdo dite.
We couldnt ask for a better A☺️
Gezofsh gjithe jeten driteza ime e diellit! @dritaymeri 💗

https://www.instagram.com/p/CDUpj75Bh0c/?utm_source=ig_web_copy_link