ERA ISTREFI “NXEH” RRJETIN/ Pozon me bikini dhe nxjerr në pah të pasmet “bombastike” (FOTOT) – AlpeGossip
ERA ISTREFI “NXEH” RRJETIN/ Pozon me bikini dhe nxjerr në pah të pasmet “bombastike” (FOTOT)

ERA ISTREFI “NXEH” RRJETIN/ Pozon me bikini dhe nxjerr në pah të pasmet “bombastike” (FOTOT)

Ajo është një nga këngëtaret më të njohura dhe më të suksesshme shqiptare. Sigurisht dhe një nga më të talentuarat.

Me hitin e njohur ‘Bon Bon’ theu rekord duke arritur miliona klikime, si askush këngëtar shqiptar më parë. Bëhet fjalë për Era Istrefin, motrën e këngëtares së njohur Nora Istrefi.

Era nuk është shumë aktive në rrjete sociale, por kur poston të gjithë i mbajnë sytë tek fotot e saj. Është shumë simpatike dhe sensuale.

era_is.jpg

Së fundmi ajo ka publikuar disa foto në Instagram, me bikini blu ku ka nxjerr në pah trupin elegant dhe linjat perfekte. Në foton e dytë të pasmet janë në plan të parë.

ajkfhzahgfakf.jpg

Pëlqimet dhe komentet kanë qenë të shumta, si nga kolegët dhe nga fansat e saj.