Bebe Rexha publikon foton / Këngëtarja tregon të dashurin para gjithë botës…(FOTO) – AlpeGossip
Bebe Rexha publikon foton / Këngëtarja tregon të dashurin para gjithë botës…(FOTO)

Bebe Rexha publikon foton / Këngëtarja tregon të dashurin para gjithë botës…(FOTO)

Kur flasim për vajzat e famshme të showbizz-it që po korrin suksese të shumta duke patur me miliona fansa nga e gjithë bota, padyshim që nuk mund të mos mendojmë përsa i përket lidhjeve sentimentale që ato kanë.

Bebe Rexha është një nga këngëtaret me origjinë shqiptare nga më të suksesshmet e momentit dhe me shumë gjasa që ju shpesh e keni pyetur veten: “Po një bukuroshe kaq seksi si Bebe a ka të dashur?

Përgjigjen e ka dhënë vetë këngëtarja me një foto të postuar në Instastory, ku është shfaqur me një skulptur lepurushi, teksa ka shkruar : “My new boyfriend”.

Djema mos u shqetësoni! Me siguri që këtij rasti ju mund ti bëni konkurrencën e duhur…