MARRIN FUND SPEKULIMET/ Modelja seksi shfaqet e mbështetur në krahët e Feros (FOTO) – AlpeGossip
MARRIN FUND SPEKULIMET/ Modelja seksi shfaqet e mbështetur në krahët e Feros (FOTO)

MARRIN FUND SPEKULIMET/ Modelja seksi shfaqet e mbështetur në krahët e Feros (FOTO)

Fero së fundmi u bë kryelajm në media por jo për ndonjë sukses që ka arritur me projekte muzikore.

Kësaj here po flitet për raportin e tij me femrat, saktësisht afërsia e madhe me modelen seksi Arbenita Ismajli.

Disa komente mes dyshes nëpër fotografi ngjallën fillimisht dyshime për një lidhje të mundshme të cilat u shtuan më pas kur të dy publikuan foto nga vendi i njëjtë.

E tani një tjetër imazh i publikuar në mediat tona u ka dhënë fund spekulimeve dhe Arbenita shihet e mbështetur në krahët e Feros.