NUK I NDAL DEKLARATAT/ Argjendi: Ja çfarë bëmë me Ritvanën në shtëpi – AlpeGossip
NUK I NDAL DEKLARATAT/ Argjendi: Ja çfarë bëmë me Ritvanën në shtëpi

NUK I NDAL DEKLARATAT/ Argjendi: Ja çfarë bëmë me Ritvanën në shtëpi

Argjendi nuk ndalet dhe vazhdon të insistojë se ai dhe Ritvana janë takuar në shtëpinë e tij. Përpara se të largohej nga “Përputhen” Argjendi bëri këtë deklaratë, të cilën Ritvana e mohoi duke u betuar. Madje ajo publikoi edhe bisedat me Argjendin.

“Ja çfarë bëmë me Ritvanën në

Megjithatë Argjendi së fundmi në një intervistë për “Prive”, ka vazhduar duke treguar më shumë.

“Në shtëpi kemi bërë gjëra private”, tha ish-konkurrenti i “Përputhen”.

I pyetur nga 1 tek 10 sa gënjeshtare është Ritvana, Argjendi u përgjigj: 10.

“Ja çfarë bëmë me Ritvanën në