SKANDAL/ Fansi i Borës shan Donaldin nga jashtë shtëpisë së “Big Brother Vip” (VIDEO) – AlpeGossip
SKANDAL/ Fansi i Borës shan Donaldin nga jashtë shtëpisë së “Big Brother Vip” (VIDEO)

SKANDAL/ Fansi i Borës shan Donaldin nga jashtë shtëpisë së “Big Brother Vip” (VIDEO)

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur sonte në shtëpinë e “Big Brother”. Banorët kanë dëgjuar një zë që po u bërtiste nga jashtë.

Personi në fjalë e ka identifikuar veten si fans i Borës dhe ka sharë Donaldin për lidhjen e tij me Beatrix Ramosajn.

“O Donald o maskara! Ke bërë gabimin më të madh”, dëgjohet të thotë ai.

Ndërkohë Beatrix e ka pyetur “Kush je ti?”. “Fans i Borës”, është përgjigjur djali misterioz.