POZON VETËM ME TË BRENDSHME/ Këngëtarja e njohur nuk i lë vend imagjinatës (FOTO) – AlpeGossip
POZON VETËM ME TË BRENDSHME/ Këngëtarja e njohur nuk i lë vend imagjinatës (FOTO)

POZON VETËM ME TË BRENDSHME/ Këngëtarja e njohur nuk i lë vend imagjinatës (FOTO)

Reperja, Iggy Azalea njihet për natyrën e guximshme dhe që nuk ka frikë të sjell imazhe që shkaktojnë debat në rrjetet sociale.

Biondina australiane ka tërheq sërish vëmendje me paraqitjen e fundit që ka bërë në rrjete sociale.

Ajo ka përzgjedhur një fotografi të ndajë me ndjekësit në të cilën shfaq format trupore bombastike, madje për pak sa nuk zbulon pjesët intime.

Javë më parë artistja 28-vjeçare publikoi disa foto lakuriq duke shfrytëzuar një çantë për të mbuluar zonat intime.

View this post on Instagram

Night.

A post shared by Iggy Azalea (@thenewclassic) on