Sytë e qeshur dhe buzëqeshja i ka mbetur po e njëjta, kush është ajo…(FOTO) – AlpeGossip
Sytë e qeshur dhe buzëqeshja i ka mbetur po e njëjta, kush është ajo…(FOTO)

Sytë e qeshur dhe buzëqeshja i ka mbetur po e njëjta, kush është ajo…(FOTO)

Është padyshim një nga moderatoret më të dashura shqiptare.
Madje gati çdo postim i moderatores Rudina Magjistari shkakton mjaft interes në rrjete sociale. Këtë herë ajo ka publikuar një foto ku shfaqet në moshë të vogël.

Në këtë foto bardh e zi shohim se sytë e qeshur dhe buzëqeshja i ka mbetur po e njëjta moderatores simpatike