Ermal Mamaqi publikon foton e viteve më parë përkrah Amit: Në fund mbesin kujtimet – AlpeGossip
Ermal Mamaqi publikon foton e viteve më parë përkrah Amit: Në fund mbesin kujtimet

Ermal Mamaqi publikon foton e viteve më parë përkrah Amit: Në fund mbesin kujtimet

Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska janë një nga çiftet më jetëgjatë të ekranit shqiptar. Dashurinë e tyre shumëvjeçare ata e kanë bekuar me sjelljen në jetë të dy fëmijëve, Joel dhe Sia. Pas lindjes së Sias, Ami ka vendosur të bëjë një pauzë në ekran dhe ka zgjedhur të kalojë më shumë kohë me vogëlushët e saj. Ndërsa Ermali vazhdon të ketë një karrierë mjaft të suksesshme.
Së fundmi moderatori i “Xing me Ermalin” ka publikuar një foto të viteve më parë ku shfaqet përkrahë Amit në një nga vendet më të bukura shqiptare. Ajo e cila të bën më shumë përshtypje teksa sheh foton është përshkrimi krahas saj.
“Në fund, mbesin kujtimet’,- shkruan Ermali.