THANË SE DO MBETEN SHOKË/ Fifi i bën masazh Granitit (FOTOT) – AlpeGossip
THANË SE DO MBETEN SHOKË/ Fifi i bën masazh Granitit (FOTOT)

THANË SE DO MBETEN SHOKË/ Fifi i bën masazh Granitit (FOTOT)

Fifi dhe Granit kanë qenë dy banorët më të komentuar gjatë qëndrimit në “Big Brother VIP”, pasi mes dyshes duket se nisi diçka, por që përfundoi shumë shpejt. Graniti deklaroi se Fifin e sheh vetëm si shoqe dhe ajo e pranoi këtë.

Megjithatë mbrëmjen e sotme dyshja duket se janë afruar sërish. Fifi i ka bërë masazh këmbëve të Granitit teksa ai qëndron i shtrirë.

Olti Curri ka postuar një video nga ky moment teksa ironizon me fjalët: “Plasi miqësia e sinqertë edhe këtu”.

“Ue ueee ueee po të gjitha masazhatore ju vajzat e fisit tonë”, shkruan Olti.