“A JE MIRË?” Einxhel dhe Dagz flasin për herë të parë pas puthjes – AlpeGossip
“A JE MIRË?” Einxhel dhe Dagz flasin për herë të parë pas puthjes

“A JE MIRË?” Einxhel dhe Dagz flasin për herë të parë pas puthjes

Ditën e djeshme Einxhel dhe Dagz shkëmbyen puthjen e tyre të parë. Puthja ndodhi teksa moderatorja ishte e shtrirë në krevat.

 

 

Ditën e sotme dyshja kanë folur për herë të parë pas këtij momenti, duke treguar se nuk ndihen dhe aq mirë.

Pjesë nga biseda mes tyre:

Dagz: A je okej?

Einxhel: Çka… jo dhe aq

Dagz: Jo dhe aq jam edhe unë po…Nuk ndihem mirë nëse ti po ndihesh keq.

Kujtojmë se gjatë një bisede me Beniadën, Einxhel u shfaq e penduar për puthjen. (Lexo këtu)