Moderatorja e njohur bëhet nënë për herë të dytë, zbolohet emri i vogëlushes – AlpeGossip
Moderatorja e njohur bëhet nënë për herë të dytë, zbolohet emri i vogëlushes

Moderatorja e njohur bëhet nënë për herë të dytë, zbolohet emri i vogëlushes

Pritja e ëmbël ka përfunduar dhe për moderatoren e njohur.
Ajo është bërë nënë për herë të dytë dhe bëhet fjalë për Jonida Aliçkolli.

Burime pranë blitz.al tregojnë se më e vogla e familjes së moderatores së njohur quhet Tiara dhe vogëlushja ka ardhur në jetë me lindje natyrale e peshon 3.350kg.

Madje këngëtarja e njohur, Rozana Radi ka postuar një foto mjaft të ëmbël ku shihet dora e të voglës.

Radi bën këtë urim ku uron Jonidën ndërkohë edhe ne të intv.al i urojmë vogëlushes jetë të gjatë dhe plot shëndet!