Mozzik po bën “namin” në këto shtete me “MADAM”, Getinjo i nxjerr “bojën” me atë që i thotë (FOTO) – AlpeGossip
Mozzik po bën “namin” në këto shtete me “MADAM”, Getinjo i nxjerr “bojën” me atë që i thotë (FOTO)

Mozzik po bën “namin” në këto shtete me “MADAM”, Getinjo i nxjerr “bojën” me atë që i thotë (FOTO)

Ju pëlqeu kënga e Mozzik?

Mesa duket konflikti me “On Records” i ka bërë mirë Mozzikut i cili po shijon suksesin e tij me këngët e fundit “Ti Amo” dhe “Madam”.
Para dy ditësh reperi ka publikuar “Madam” një këngë në shqip, një projekt në të cilin ai shfaqet bashkë me të dashurën e tij, Loredanën. Kënga flet për tradhëtinë dhe për pendesën që djali ndjen pasinuk i ka qëndruar besnik të dashurës së tij.

Gjatë gjithë klipit shfaqen momente të këndshme të dy të dashuruarve, të reperit dhe partneres së tij që janë çift në realitet dhe klip. Duke qenë se sukseset maten me klikime, nuk kemi çfarë të themi për “Madam” e cila në vetën dy ditë numëron rreth 2.3 vieës në YouTube.

Por nuk ndalet me kaq sepse në shumë shtete të Europës, kjo këngë e Mozzik është bërë trend. Sigurisht që në Kosovë e Shqipëri s’ka dyshime, por edhe në shtetet si Maqedoni, Austri, Zvicër, Gjermani dhe Serbi.
E lidhur me këtë, vëllai i tij, reperi tjetër Getinjo ka postuar një foto në Instastory duke treguar suksesin e “Madam” dhe në kuadër të shakasë i thotë Mozzikut se i ka korruptuar këta të huajt.