"PERSONAZHI MË I FRIKSHËM NË EKRAN"/ Fatma "thumbon" Renato Mekollin për halloween (FOTO) - AlpeGossip
“PERSONAZHI MË I FRIKSHËM NË EKRAN”/ Fatma “thumbon” Renato Mekollin për halloween (FOTO)

“PERSONAZHI MË I FRIKSHËM NË EKRAN”/ Fatma “thumbon” Renato Mekollin për halloween (FOTO)

Moderatorja e njohur Fatma  gjatë kësaj kohe ka qenë në dilemë si do maskohej për Halloween, mirëpo më në fund duket se e ka gjetur.
Fatma ka postuar në Instagram një foto të Renato Mekollit dhe shkruan se do maskohet si shefi i kuzhinës i cili ka bërë namin së fundmi dhe është komentuar shumë për sjelljen në emisionin “Hell’s kitchen”.

Pasi u mendova gjatë si të maskohesha këtë “Halloween”, vendosa të jem personazhi me i frikshëm i momentit i ekraneve shqiptareeeeeeeee. Ai dora vetë, shef Renatooooo. -Kujdes qimen ti aty, se e hengre tiganin kokës”: shkruan Fatma.