Elvana Gjata si asnjëherë më parë ,shfaqet plot stil (FOTO) – AlpeGossip
Elvana Gjata si asnjëherë më parë ,shfaqet plot stil (FOTO)

Elvana Gjata si asnjëherë më parë ,shfaqet plot stil (FOTO)

Është një nga artistet më të pëlqyera shqiptare.
Elvana Gjata muajt e fundit është shumë aktive me publikimin e këngëve të reja. Po ashtu, si përdoruese e rregullt e Instagram.
Ajo së fundmi ka publikuar një foto e veshur shumë stil dhe duke veshur pothuajse të gjitha ngjyrat. Ajo duket mahnitëse.