ÇFARË NDODHI? Luizi përballet me të papriturën: Këtë herë e lejoi Vëllai i Madh (FOTO) – AlpeGossip
ÇFARË NDODHI? Luizi përballet me të papriturën: Këtë herë e lejoi Vëllai i Madh (FOTO)

ÇFARË NDODHI? Luizi përballet me të papriturën: Këtë herë e lejoi Vëllai i Madh (FOTO)

Fituesi i edicionit të dytë të “Big Brother VIP”, Luiz Ejlli, ka qenë mbrëmë i ftuar në koncertin madhështor që artistja Elvana Gjata mbajti në stadiumin “Air Albania”.

Këngëtari i njohur këndoi disa nga këngët e tij që publiku i ka pëlqyet që në ditën e parë që ai i ka publikuar.

Por jo vetëm kaq, pasi teksa po performonte në skenën e madhe, në qiell u shfaq një ndron për të. Ky moment është filmuar dhe Luizi ka vendosur që t’a publikojë në “Instastory”.

Luizi përballet me të papriturën: Këtë herë e

Madje me shaka ai e shoqëron videon me fjalët:

“E lejoi këtë herë dronin Vëllai i Madh”.

Luizi përballet me të papriturën: Këtë herë e

Kujtojmë se gjatë kohës që Luizi dhe ish-banorët e tjerë të “Big Brother VIP” ndodheshin brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri, dronët nuk ishin të lejuar pasi mund të jepnin ndonjë informacion nga jashtë.