Babai i Stresit del në televizor/ Shihni se çfarë bën Kejsi (FOTO) - AlpeGossip
Babai i Stresit del në televizor/ Shihni se çfarë bën Kejsi (FOTO)

Babai i Stresit del në televizor/ Shihni se çfarë bën Kejsi (FOTO)

Babai i Stresit, Sali Lusha është një personazh, jo pak i njohur për publikun shqiptar. Ai ka qenë truprojë e ish-kryeministrit Sali Berisha, si dhe është përfshirë në lëvizje të ndryshe të organizuara nga Partia Demokratike.

Madje ditën e sotme ai ka dhënë edhe një intervistë në lidhje me një grusht shteti të organizuar 20 vjet më parë.

Mirëpo për çudinë e të gjithëve nusja e djalit të tij, Kejsi e ka fiksuar një moment të intervistës së vjehrrit të saj dhe e ka publikuar në Instastory.

“Krenaria jonë”, shkruan Kejsi krahas fotos ku shfaqet babai i Stresi.

Një veprim që i ka surpizuar të gjithë dhe na ka treguar në të njëjtën kohë marrëdhënien e veçantë që ajo ndan me vjehrrin e saj.

Kujtojmë që disa muaj më parë Kejsi i ka bërë një surprizë edhe vjehrrës së saj, e cila ishte e ftuar tek emisioni i pasdites “Rudina”.