PREJ KOHËSH NË NJË ROMANCË/ Adrola Dushi bën gjestin e ëmbël për Capital T (FOTO) – AlpeGossip
PREJ KOHËSH NË NJË ROMANCË/ Adrola Dushi bën gjestin e ëmbël për Capital T (FOTO)

PREJ KOHËSH NË NJË ROMANCË/ Adrola Dushi bën gjestin e ëmbël për Capital T (FOTO)

Reperi shumë i dashur për publikun, Capital T dhe modelja bukuroshe Adrola Dushi janë përfolur shumë në media përgjatë ditëve të fundit. “Iconstyle” zbuloi se dyshja po jetojnë prej kohësh një romancë të bukur, madje pak ditë më parë kanë qëndruar së bashku në Tiranë.

Së fundmi, Capitali ka publikuar albumin e tij të ri “Skulpturë” dhe nuk ka munguar mbështetja publike e Adrolës. Ajo ka ndarë me ndjekësit një video ku shfaqet duke dëgjuar një këngë të albumit, në të cilën i ka bërë tag reperit.

Kujtojmë se pavarësisht fjalëve që kanë qarkulluar, Adrola e ka mohuar lidhjen me reperin. Gjatë një interviste në “NIN” ajo u shpreh se janë miq shumë të mirë.