Kjo foto e Eminës me vajzën e saj të ngroh zemrën, vogëlushja është një dashuri – AlpeGossip
Kjo foto e Eminës me vajzën e saj të ngroh zemrën, vogëlushja është një dashuri

Kjo foto e Eminës me vajzën e saj të ngroh zemrën, vogëlushja është një dashuri

Modelja e famshme shqipare ka ndarë me miqtë e saj pafund postime nga periudha e saj më e ëmbël.
Emina Cunmulaj është në pritje të fëmijës së saj të dytë. Teksa me miqtë ka ndarë detaje nga më të ndryshme të ditëve të saj, ku shoqëruesja më e mirë është dhe vajza e saj Ella , modelja nuk ka treguar ende gjininë e bebit të saj.

Emina ka ndarë së fundmi një foto të ëmbël me vajzën e saj e cila ak vënë kokën në barkun e të ëmës për të ndjerë lëvizjet emotrës apo vëllait të saj.

Publikimet e Eminës dhe Elles janë të adhurueshme dhe përcjellin mjaft pozitivitet.