NDODH EDHE KËSHTU/ Ledri Vula mbështet ish të dashurën e tij (FOTO) – AlpeGossip
NDODH EDHE KËSHTU/ Ledri Vula mbështet ish të dashurën e tij (FOTO)

NDODH EDHE KËSHTU/ Ledri Vula mbështet ish të dashurën e tij (FOTO)

Reperi i njohur ledri Vula kërkon publikisht mbështetje për ish të dashurën e tij, këngëtaren e njohur Dua Lipa, në një postim të bërë pak orë më parë në Insta-story.

Dua Lipa është një ndër këngëtaret më të mira shqiptare në arenën ndërkombëtare, e cila është nominuar në katër kategori të ndryshme për çmimet “MTV EMA”, ku ceremonia e ndarjes së çmimeve do të mbahet sot.

Ledri ka kërkuar nga fansat e tij që ta votojnë këngëtarën e famshme, duke postuar foton e Duas nga “MTV EMA’, ku ka etiketuar njëkohësisht këngëtaren dhe printërit e sajë, duke lenë pas të shkuarën e tij që mesa duket atij nuk i intereson më.