UJË DHE SAPUN/ Dhurata Dora publikon foton pa tualet dhe ne u mahnitëm – AlpeGossip
UJË DHE SAPUN/ Dhurata Dora publikon foton pa tualet dhe ne u mahnitëm

UJË DHE SAPUN/ Dhurata Dora publikon foton pa tualet dhe ne u mahnitëm

 

Dhuarata Dora është një ndër femrat më seksi të showbizit shqiptar. Këgëtaren e kemi prë të kuruar deri në detaje në daljet publike. Këngët e Dhuratës gjithmonë janë kthyer në hite dhe adhurohen nga publiku.

Këngëtarja është nshumë aktive në rrjetin social Instagram ku publikon foto të ndryshme nga e përditshmja e saj .Ndryshe nga herët e tjera Dhuarata ka vendosur të ndajë me ndjekësit një foto tërësisht pa “make up” dhen nukn mund ta mohojm se duket e  mrekullueshme.