Lori Hoxha duket shumë “rëndë” sot/ Ja si shfaqet ajo pa asnjë pikë makeup në fytyrë (FOTO) – AlpeGossip
Lori Hoxha duket shumë “rëndë” sot/ Ja si shfaqet ajo pa asnjë pikë makeup në fytyrë (FOTO)

Lori Hoxha duket shumë “rëndë” sot/ Ja si shfaqet ajo pa asnjë pikë makeup në fytyrë (FOTO)

Nuk ndodh shpesh që VIP-at shqiptarë t’i shohim pa makeup sepse të qenit çdo minutë në vëmendje kërkon që të jesh e kuruar në detaje. Megjithatë trashëgimtarja e Top Channel dhe fashion blogger-ja, Lori Hoxha nuk e ka problem këtë pjesë.

Ajo ka postuar sot një video ku shihet pa asnjë pikë makeup në fytyrë dhe e përgjumur.

 

“Dita e sotme ka një Jo nga mua”, shkruan Lori e cila edhe pa makeup ngjan në formë të shkëlqyer.

Kujtojmë që Lori së fundmi i ka vënë flakën Instagramit me fotot e reja që ka postuar nga Maldivet, me bikini, e nxirë dhe me forma perfekte trupore.