“Je GOMAR, po ik dil në pension mos na çaj t*apin”/ Plas SHERRI LIVE në emision (VIDEO) – AlpeGossip
“Je GOMAR, po ik dil në pension mos na çaj t*apin”/ Plas SHERRI LIVE në emision (VIDEO)

“Je GOMAR, po ik dil në pension mos na çaj t*apin”/ Plas SHERRI LIVE në emision (VIDEO)

Ka plasur sherr mbrëmjen e djeshme në “Top Show”, mes Shpëtim Nazarkos dhe Alfred Lelës të cilët ishin ftuar për të folur mbi përgjimet e vëllait të Xhafajt.

“Që ti je gomar është diçka që duket”, i është drejtuar Lela – Nazarkos.

“Ik o budalla, ik o mos na bjer torollak të tillë, rreckamanë mendorë. Ik o torollak”, i thotë Nazarko. “Je barkderr”, ja kthen Lela.

Nazarko: Kur të dhjes aty, do ta hash ti. Unë jam 60 vjeç burrë. Kur të shkosh ti 60 do të bëhet edhe koka bythë.

Lela: Po ik o dil në pension sa vjen na çan trapin këtu.

Ndiqni momentin në videon e mëposhtme (min 24:26)