PUSHIMET E MARINËS NUK KANË TË MBARUAR/ Momente romantike me Getin në Miami (FOTO) – AlpeGossip
PUSHIMET E MARINËS NUK KANË TË MBARUAR/ Momente romantike me Getin në Miami (FOTO)

PUSHIMET E MARINËS NUK KANË TË MBARUAR/ Momente romantike me Getin në Miami (FOTO)

Marina Vjollca dhe Getoari janë duke shijuar muajin e mjaltit ne Miami.

Vazhdimisht ajo ndan me fansat momente nga ky udhëtim dhe nëpërmjet tyre arrijmë të kuptojmë se çifti po kalon çaste të bukura e romantike.

Por mesa duket pushimet e tyre nuk kanë mbaruar ende.

Të lumtur në krahët e njëri tjetrit!  Kështu shfaqen ata në foton e postuar nga vetë Marina në Instagram.

Sa shumë dashuri!