“KAM SHKUAR ME NJE 35 VJEÇARE”/ John Shahu befason me deklaratën (FOTO) – AlpeGossip
“KAM SHKUAR ME NJE 35 VJEÇARE”/ John Shahu befason me deklaratën (FOTO)

“KAM SHKUAR ME NJE 35 VJEÇARE”/ John Shahu befason me deklaratën (FOTO)

John Shahu është kthyer në një nga këngëtarët më të dashur për publikun pas hitit “Mike” dhe tashmë po ngjit me sukses shkallët e karrierës.John ishte i ftuar sot në “Why not” ku gjatë një loje pranoi se ka shkuar me një grua 35-vjeçare.

Menjëherë Roza kërkoi të dinte më shumë, por John refuzoi dhe e vetmja gjë që zbuloi ishte fakti që 35-vjeçarja ishte australiane.”Janëzjarr australianet?”, e pyeti Roza. “Pikërisht”, u përgjigj John.