XHENSILA PËRKRAH BESIT NË PREMIERËN E FILMIT KU AI AKTRON/ Mahnit e veshur me të zeza (FOTO) – AlpeGossip
XHENSILA PËRKRAH BESIT NË PREMIERËN E FILMIT KU AI AKTRON/ Mahnit e veshur me të zeza (FOTO)

XHENSILA PËRKRAH BESIT NË PREMIERËN E FILMIT KU AI AKTRON/ Mahnit e veshur me të zeza (FOTO)

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë çift shumë i dashur për publikun.

Këngëtarja muaj më parë mori epitetin nënë për herë të parë, ndërsa tani shijon amësinë.

Xhensila ka qenë e pranishme në premierën e filmit “The Brave”, ku aktron bashkëshorti i saj, Bes Kallaku.

Në rrjete sociale ajo ka publikuar disa imazhe në të cilat shfaqet përkrah Besit, e që duket për mrekulli.

Këngëtarja kishte vendosur që në këtë ngjarje të shfaqet më serioze, veshur tërësisht në të zeza.