Mbahuni vajza, Tolgahani do t’ju çmend me këtë FOTO kaq seksi nga pushimet – AlpeGossip
Mbahuni vajza, Tolgahani do t’ju çmend me këtë FOTO kaq seksi nga pushimet

Mbahuni vajza, Tolgahani do t’ju çmend me këtë FOTO kaq seksi nga pushimet

Pas pushimeve në Turqi, çifti shumë i dashur për publikun, Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman kanë nisur pushimet në Saint Tropez, Francë nga ku kanë mahnitur fansat me imazhet që kanë publikuar nga atje.

Mirëpo mbrëmjen e sotme komplet vëmendjen e ka marrë Tolgahani me foton e tij tejet seksi. Aktori i serialeve të njohur si “Mos u dorëzo” apo “Perla e zezë”, shfaqet në det teksa ka ngritur kokën lart e vështron kamerën.

Me këtë imazh, mund të thuhet padyshim që 36-vjeçari është një nga aktorët më të bukur turq dhe sigurisht komplimentat nuk kanë munguar tek ky postim.