DITA E NËNËS/ Këto janë dhuratat ideale që mund të bëni këtë 8 Mars – AlpeGossip
DITA E NËNËS/ Këto janë dhuratat ideale që mund të bëni këtë 8 Mars

DITA E NËNËS/ Këto janë dhuratat ideale që mund të bëni këtë 8 Mars

Mbase s’mund t’i falenderosh sa duhet, por mund t’i japësh dhuratën perfekte femrave të jetës tënde këtë 8 Mars!

E kush më mirë se brand-i prestigjioz “Swarovski” mund ta bënte këtë? Për të qenë në qendër të vëmendjes, të duhet doza e duhur e kristaleve magjepsës, ndaj përfito nga shkëlqimi i tyre!

Surprizë për nënën, motrën, kushërirën apo mikeshën? Tregoji femrave të jetës tënde sa shumë i vlerëson, me një dhuratë nga “Swarovski”!

Pse jo edhe për veten? Sidomos ti meriton më të bukurën në Ditën e Gruas!

Me brishtësinë, elegancën dhe ‘forcën’ e kristaleve, rikujtoji çdo ditë vetes sa shumë vlen!

“Swarovski” të ofron gjithçka që kërkon! Perla për të përkëdhelur kraharorin tënd apo një orë që të rikujtojë në çdo moment ç’femër e mrekullueshme je? Zgjedhjen bëje ti!

Perlat “Treasure”
Një set mahnitës me një dizajn elegant. Me një kombinim perfekt të teknikave të punimit, perlat dhe kristalet “Swarovski” ndërthuren për të dhuruar shkëlqimin e merituar.

Një prekje e bukurisë së përjetshme e krijuar për të zgjatur përgjithmonë dhe një zgjedhje perfekte për raste të veçanta!

Koleksioni “Sunshine”

Një motiv rrezatues i diellit, një simbol i dashurisë dhe lidhjes së veçantë midis nënës dhe vajzës, mbetet ndër dhuratat më të përzemërta. Me teknikën e punimit “Sparkling Dance” me një kristal që të krijon idenë e rrahjeve të zemrës, është dhurata perfekte për të thënë “Ti je drita ime e diellit” mamase në Ditën e Nënës.

Një dizajn me elegancë të përjetshme për të ndriçuar ne cdo kombinim.

Një kryevepër e vërtetë, plot me karakteristika unike: ora “Crystalline Glam” vjen me një dizajn të rafinuar dhe elegant.

Në fushën e orës janë të vendosura 800 kristale me teknikat unike të mjeshtërve austriakë. Një perfeksion në artin e krijimit të orëve duke ndërthurur shkëlqimin e magjishëm të kristaleve me mekanizmin zvicerian.

Zgjedhja perfekte për femrat që guxojnë!

Brandi “Swarovski” i përgjigjet të gjitha tekave të tua, ndaj mos u mendo dy herë për të vezulluar me aksesorët unikë!

Imagjino buzëqeshjen dhe lumturinë që do t’i shohësh në sy femrës që do t’i dhurosh magjinë “Swarovski”.

(Nëse ti që po lexon këtë artikull je mashkull dhe ke nevojë të këshillohesh për dhurata, po të tregojmë se femrat i dashurojnë kristalet ndaj mos vono më shumë! Surprizo me “Swarovski”!)

Vendndodhja: Qendra Tregtare Metropol në rrugën “Sami Frashëri”, TEG dhe QTU.

Ju gjithashtu mund të bëni edhe porosi online në faqen e By Best Albania në Instagram dhe Facebook!