FESTON 3-VJETORIN E MARTESËS/ Anjeza Shahini publikon FOTON me bashkëshortin – AlpeGossip
FESTON 3-VJETORIN E MARTESËS/ Anjeza Shahini publikon FOTON me bashkëshortin

FESTON 3-VJETORIN E MARTESËS/ Anjeza Shahini publikon FOTON me bashkëshortin

Këngëtarja shqiptare, Anjeza Shahini, është larguar prej kohësh nga Shqipëria për të jetuar krah bashkëshortit të saj, diplomatit anglez Paul Connolly.

Pavarësisht se nuk shohim shumë postime nga jeta e saj e përditshme, në 3-vjetorin e martesës Anjeza ka lënë një dedikim të shkurtër për dashurinë e tyre.

 “Ky është një çift i lumtur dhe i martua prej tre vitesh. Gëzuar përvjetorin tonë. 3 vjet martuar. Çifti i lumtur jemi ne”, shkruan Anjeza.