PO JU E VUTË RE? Fansat kapin detajin SHOKUES në pjesën intime të Ronela Hajatit (FOTO) – AlpeGossip
PO JU E VUTË RE? Fansat kapin detajin SHOKUES në pjesën intime të Ronela Hajatit (FOTO)

PO JU E VUTË RE? Fansat kapin detajin SHOKUES në pjesën intime të Ronela Hajatit (FOTO)

Këngëtarja e njohur e hiteve “Do ta luj”, “Maje men”, “Amini” etj., Ronela Hajati, është një ndër personazhet më të ndjekur në rrjetin social Instagram, postimet e së cilës e sjellin shpesh në qendër të vëmendjes së mediave.

Pozat e saj seksi nuk kalojnë asnjëherë pa marrë vëmendjen e fansave, të cilët e komplimentojnë për pamjen dhe format bombastike. Mirëpo këtë herë, një detaj shokues në foton e postuar së fundmi nga Ronela i ka futur të gjithë në dyshime.

Teksa ka pozuar përpara kamerës me një palë kominoshe ngjyrë ulliri, ndjekësit kanë vënë re formën e çuditshme të krijuar nga kominoshet, gjë që i ka shtyrë të pyesin këngëtaren nëse ka organin gjenital të një mashkulli, e të tjerë e kanë quajtur trans.

Mirëpo Ronela i ka marrë me sportivitet këto komente, duke e pohuar se në fakt ka organin gjenital të një mashkulli, përgjigje e cila nuk është replikuar më nga komentuesi.